Фильтр

Цвет

Цвет

Размер

Размер

Цена

Цена

  • 56,00 zł - 240,00 zł

Наличие

Наличие

Категория

Recent Articles

stroje kąpielowe dwuczęściowe

 

      Musiało upłynąć kilkanaście lat, by świat zaakceptował kostium kąpielowy składający się z fig i biustonosza. Gdyby Brigitte Bardot nie pokazała się w bikini w filmie: „I Bóg stworzył kobietę”, pewnie długo jeszcze kobiety wstydziłyby się prezentować swoje piękne ciała.

      Na szczęście to już historia. Dziś w naszym sklepie znajdziesz tyle wzorów i kolorów, strojów dwuczęściowych, że z pewnością dobierzesz coś dla siebie. Masz nieduży biust? Chcesz go uwydatnić i zmysłowo unieść? Zdecyduj się na push-up. W ofercie mamy staniki zarówno z wyjmowanymi wkładkami jak i z profilowanymi termicznie miseczkami.

      Dużo wzorów kierujemy do kobiet wyjątkowych. Wiemy, jak trudno dobrać odpowiedni stanik na duży biust. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy tworzą skomplikowane konstrukcje. Dbamy o to, żeby puszyste panie nie tylko czuły się komfortowo, ale i ponętnie wyglądały, dlatego tworzymy fasony, które podkreślają walory, a tuszują niedoskonałości sylwetki.

      Zróżnicowany wybór dotyczy również majtek. W ofercie mamy te o klasycznym kroju, z podwyższonym lub niższym stanem albo wiązane po bokach brazyliany, które znakomicie eksponują krągłe pośladki.

stroje kąpielowe dwuczęściowe

Активные фильтры