stroje kąpielowe duże rozmiary

     W dobie body positivity kobiety puszyste nie muszą już chować się na plaży za parawanem. Nareszcie mogą się cieszyć swoją niesłychanie kobiecą sylwetką i podkreślać jej walory wybierając wśród kilkudziesięciu modeli strojów kąpielowych dla puszystych, dostępnych w sklepie Etna.

    Doskonale wiemy, jak trudno dobrać stanik na duże piersi. Dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy tworzą skomplikowane konstrukcje, głównie full cup (pełne miseczki, dokładnie okalające piersi) oraz half cup (nieco mniej zabudowane, ale nadal świetnie podtrzymujące).

    Taki model często składa się z kilkudziesięciu małych elementów! Trzeba je dokładnie pozszywać i wyprofilować. Ale robimy to dla Was! Byście się nie martwiły, że podczas kąpieli w morzu coś wymknie się spod kontroli...

    Dbamy o to, żeby puszyste panie nie czuły się komfortowo i seksownie wyglądały. Dlatego w ofercie mamy duże rozmiary zarówno dla młodszych jak i dojrzałych pań. Dostępne są też stroje jednoczęściowe. Począwszy od klasycznego, gładkiego, poprzez fantazyjne motywy, skończywszy na modelu z kuszącymi wstawkami z siateczki.

stroje kąpielowe duże rozmiary

Aktywne filtry

CWL-11
  • Obecnie brak na stanie

CWL-11

Dwuczęściowy kostium kąpielowy.

usztywniana miska
fiszbiny
regulowane ramiączka

Cena 155,00 zł
CD2-28
  • -30%

CD2-28

Dwuczęściowy kostium kąpielowy.

usztywniana miska
fiszbiny
regulowane ramiączka
odpinane ramiączka

Cena podstawowa 184,50 zł -30% Cena 129,15 zł